تفاوت انواع گیفت کارت های پلی استیشن

تفاوت گیفت کارت psn و گیفت کارت psn plus

گیفت کارت Playstation با گیفت کارت Playstation Plus تفاوت دارند. خیلی از افراد فرق این دو نوع کارت مختلف شرکت سونی را نمیدانند ، باید گفت این دو نوع کارت برای کنسول های PS3 , PS4 , PS5 قابل استفاده هستند ولی کاربرد یکی ندارند.

گیفت کارت psn معمولا برای خرید از استور پلی استیشن استفاده میشود ولی گیفت کارت psn plus نوعی اشتراک زماندار برای دسترسی به بازی های آنلاین میباشد که با آن نمیتوان محصولی از استور خرید کرد.


گیفت کارت Playstation

این نوع گیفت کارت برای خرید از فروشگاه سونی استفاده میشود و مبالغ مختلفی دارد، از این نوع گیفت کارت میتوان برای خرید بازی های جدید، بازی های پیش فروش، بسته های الحاقی یا دی ال سی و خرید های درون بازی استفاده کرد.

 

کاربرد استفاده از گیفت کارت پلی استیشن :

خرید بازی های پلی استیشن
پیش خرید یا Pre-Order بازی های پلی استیشن
استفاده از تخفیفات بازی ها
خرید موزیک از کمپانی بزرگ سونی
خرید آیتم های درون بازی
خرید گیفت کارت پلاس برای بازی آنلاین


گیفت کارت Playstation Plus

پلی استیشن پلاس چیست؟ همانند بسیاری از شرکت ها، کمپانی سونی نیز به منظور ارائه بخشی از امکانات و قابلیت هایش در قالب عضویت ویژه افراد در سال 2010 از قابلیتی به نام پلی‌استیشن پلاس رونمایی کرد که شبکه PSN و کاربران آن را به‌ شدت تحت تاثیر قرار داد. امروزه دریافت بازی ها به صورت نسخه دیجیتالی و سرویس های اشتراکی بازی بسیار بیشتر از نسخه های فیزیکی بازی ها مورد استقبال کاربران قرار گرفته و دیسک های فیزیکی جای خود را به نسخه های دیجیتالی داده اند. این قاعده شامل حال شرکت سونی نیز می باشد. اشتراک پلاس سونی امکان بهره مندی از محتویات آنلاین را به کاربران سونی می دهد.

برای تجربه بازی‌های آنلاین، حتما باید عضو پلی‌استیشن پلاس باشید  در غیر این‌ صورت نمی‌توانید بازی‌های آنلاین را حتی در صورت خریداری، تجربه کنید. اشتراک پلی استیشن پلاس قابلیت استفاده در تمامی کنسول های پلی استیشن را دارد. البته این تنها ویژگی پلی استیشن پلاس نیست.

 

سایر ویژگی های پلی استیشن پلاس

  •  قابلیت چند نفره بازی کردن به صورت آنلاین و جهانی
  •  ارائه بازی های رایگان به مشترکین به صورت ماهانه
  •  بهره مندی از تخفیف های گوناگون هفتگی و ماهانه
  •  ارائه DLC های بازی مختلف بصورت رایگان در ماه
  • ارائه تم ها و آیکون های پولی بصورت رایگان در ماه

گیفت کارت Playstation Now

سرویس PlayStation Now که به اختصار، PS Now خطاب می‌شود، یک سرویس گیمینگ ابری همانند گیم پس مایکروسافت است که توسط کمپانی سونی عرضه شده و به کاربر اجازه می‌دهد تا در ازای پرداخت مبلغی، دسترسی زماندار به بازی های عرضه شده در این سرویس را به صورت استریمینگ از طریق کنسول‌های پلی استیشن 4، 3 و ویتا و کامپیوترهای شخصی داشته باشد.

 

سرویس PS Now روی چه دستگاه‌ هایی قابل اجراست؟

در حال حاضر، شما می‌توانید با کنسول‌های پلی استیشن 4، 3 و ویتا و کامپیوترهای شخصی، به این سرویس دسترسی پیدا کنید.

0 0 رای ها
امتیازهای این بخش
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
نمایش همه نظرات